Farnost Františkovy Lázně - Město

 

Římskokatolická farnost
Františkovy Lázně

 

Farnost Františkovy Lázně - Venkov

Římskokatolická farnost
Františkovy Lázně - venkov

 

 

Adventní návštěva v LDN Amica 2009

(stiskem klávesy F11 zvětšíte okno prohlížeče)
(kliknutím na obrázek ho zvětšíte, klávesou ESC zavřete)

 

Na sklonku adventu, 23. prosince 2009 naše farnost uspořádala hudební produkci pro klienty léčebny dlouhodobě nemocných (LDN) Amica v Chebu. Návrh konat tuto vydařenou akci vzešel od slečny Boženky Boudové, která zde navštěvovala svou pratetu Barboru. Hudební obsah vystoupení tvořily adventní písně, a protože bylo „adventu již nakrátko“, v závěru přišla řada i na koledy, k jejichž zpěvu se shromáždění klienti LDN s radostí spontánně přidali. Vedení hudebního tělesa se ujal Slavomír Randis. Průvodní slovo, které klientům LDN připomínalo záslužnost dobrého využití času k modlitbě za svět, který „nemá čas“ přednesl P. Jan Nep. Janeček, O.Cr., administrátor františkolázeňské farnosti. Fotografie z této akce pořídila a laskavě dovolila publikovat jednatelka LDN paní Jana Křížová.